Інститут кіно і телебачення

ПІДГОТОВКА ДО ПОСВЯТИ ТРИВАЄ!

Вже зовсім скоро факультет кіно і телебачення знову наповниться атмосферою свята, натхнення та молодої енергії. Посвята в студенти — це не просто урочистий захід, а справжнє творче дійство, яке щороку об’єднує першокурсників, викладачів і старші курси в одну велику мистецьку родину. Цьогорічна посвята обіцяє стати особливою, адже нове покоління студентів уже активно готується, щоб гучно заявити про себе всьому університету. Першокурсники факультету кіно і телебачення — це люди, у серцях яких живе справжня любов до мистецтва. Кожен із них приходить сюди з мрією творити, шукати, відкривати і залишати слід у світі культури. Посвята для них — це перша нагода показати, хто вони є, чим живуть і що можуть привнести у спільну творчість факультету. Саме тому підготовка до заходу триває вже не перший тиждень, а аудиторії, коридори та навіть вільні зали щодня перетворюються на простори для репетицій, дискусій і творчих експериментів.

 

Підготовка до посвяти — це не лише про шоу чи розваги. Це насамперед процес командної роботи, під час якого першокурсники вчаться слухати, підтримувати одне одного, приймати різні думки та створювати спільний результат. Саме тут, у процесі творчої співпраці, народжуються перші справжні дружби, виникають ідеї для майбутніх спільних проєктів і закладаються основи професійного розуміння, без якого неможливо уявити кінематограф і телебачення. Щороку посвята стає своєрідним відображенням духу часу. Вона показує, про що думає молодь, які теми її хвилюють, як вона бачить світ навколо. Цьогорічні першокурсники прагнуть не просто розважити глядачів, а й донести свої думки, емоції, переживання. Їхні номери — це історії про пошук себе, про віру в мистецтво, про силу молодості та натхнення. І, без сумніву, кожен з них залишить яскравий слід у пам’яті глядачів.

Посвята у студенти — це лише перший крок на довгому шляху, сповненому творчих відкриттів і професійних злетів. Але саме цей крок найемоційніший, найочікуваніший і, мабуть, найтепліший. Бо в цей момент першокурсники стають повноправними учасниками великої спільноти факультету кіно і телебачення — спільноти, де цінують талант, підтримують сміливість і надихають мріяти. Тож зовсім скоро факультет знову спалахне світлом прожекторів, пролунають перші акорди музики, і на сцену вийдуть ті, хто тільки починає свій шлях у світі кіно та телебачення. Їх чекає хвиля аплодисментів, перші перемоги й, можливо, перші помилки — але попереду головне: велика подорож у світ творчості, натхнення і професійного зростання. Посвята 2025 року стане символом нового початку, стартом історії нового покоління студентів, які обов’язково залишать свій слід у мистецтві.

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Д. Дорошенка, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (093) 741-30-55

E-mail: ikitbtv@gmail.com

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36

Режим роботи: ПН. - СБ.: 09:00 - 18:00

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Петрович Данилюк

Моб.:+38 (093) 035-88-17 Катерина Сергіївна Степаненко

Моб.:+38 (067) 896 08 65 Артем Вікторович Пароконний

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

 

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2016-2023 ФКіТБ

Розробка сайту: Dmytro Romankov