Знімальна група блокбастера «Межа» прямує до ФКіТБ!

Про Україну заговорив Голівуд! Українцями пишаються Спілберг, Кемерон та Лукас! Україна – на обкладинках світових кінотаблоїдів та на шпальтах інтернет-видань! Ми перевернули уяву кінокритиків про здібності наших кіномитців!

І все завдяки стрічці, яка номінована найпрестижнішою кінопремією світу – премією «Оскар»!

Фільм, що руйнує грані між дійсністю та реальністю! Найгучніший блокбастер українсько-словацького виробництва! Найкасовіший фільм за всю історію вітчизняного фільммейкінгу – стрічка «Межа» режисера Петера Беб’яка!

Сюжет фільму вражає своєю реалістичністю та відлунням сьогодення. Його високо оцінили та почесно нагородили на Міжнародних кінофестивалях у Карлових Варах, Чикаго та в Аррасі.

І тепер, після всесвітнього ажіотажу, після численних червоних хідників, сотень фотосесій, конференцій, брифінгів, інтерв’ю та візитів на телебачення, – знімальна група блокбастера «Межа» прямує до Факультету кіно і телебачення університету культури!

Творці фільму прагнуть поділитися з нашими студентами тонкощами творення кіно у форматі «Голівуд», розкажуть основні принципи роботи в творчій команді, дадуть рекомендації майбутнім кіношникам щодо того, як себе зарекомендувати на великих кіностудіях тощо.

Ця зустріч назавжди закарбується в історії нашого факультету! І пропустити її – дорівнює спаплюженню власної професії та обраної спеціальності.

ЗУСТРІЧ ВІДБУДЕТЬСЯ:

11 ГРУДНЯ О 12:00 годині.

ВУЛ. Є. КОНОВАЛЬЦЯ, 36, 2-й корпус (ГРС), 105 ауд, "Клуб лідерів"!

Підготуйте питання! Команда фільму відкрита до знайомства та спілкування!

До зустрічі на майстер-класі!