ФКіТБ на головній музичній премії країни #M1MUSICAWARDS

У Києві пройшла третя церемонія нагородження премії M1 Music Awards.

Емоції, енергетика та кількість зірок на один квадратний метр зробили цю подію унікальною в історії українського медіа!

Фаворитами премії стали троє виконавців, які перемогли в двох номінаціях кожен.

Тіна Кароль стала "Співачкою року", а також отримала нагороду за "Найкращий кліп" ( "Перечекати"). Макс Барських став "Співаком року", а його пісня "Тумани" була визнана "хітом року".

Також в двох категоріях перемогла група "Время и стекло". Вони отримали приз "Група року" і "Кращий номер на церемонії". Ця номінація вручалася вперше в історії премії.

Не можемо не розділити з Вами вражаючу новину! Факультет кіно і телебачення був на головному концерті року. Віднині наші студенти та зірки - приятелі!

Тільки погляньте на ці усміхнені, щирі обличчя! Вдивіться у ті перезасяяні очі відблисками софітів головної музичної премії країни!

Стільки вражень, стільки думок з приводу побаченого! Палац спорту вкрився дрижаками від магічного впливу музики та його величності ШОУ!

Шоу, в яке вкладені душа, серце та ініціатива!

Від себе зазначимо, що було напрочуд приємно спостерігати, як організатори перевершують себе з року в рік!

Між тим, тільки нашим студентам керівництво М1 дозволило безпроблемно прогулюватися лаштунками М1 MUSIC AWARDS!

Дякуємо телеканалу "М1" та артистам за ці шалені емоції та шанс побачити більше!