Реєстрація абітурієнта 2022

Інститут кіно і телебачення

ІНСТИТУТ КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ – ЦЕ ТИСЯЧІ ПРАЦЕВЛАШТОВАНИХ ВИПУСКНИКІВ!

ІНСТИТУТ КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ – ЦЕ СУЦІЛЬНА ПРАКТИКА ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ!

ІНСТИТУТ КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ – ЦЕ КВИТОК У ЗІРКОВЕ МАЙБУТНЄ!

ІНСТИТУТ КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ – ЦЕ УНІКАЛЬНИЙ СВІТ, В ЯКОМУ ТЕБЕ НЕ ВИСТАЧАЄ!

ІНСТИТУТ КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ – ЦЕ РЕАЛІЗАЦІЯ ТВОГО ЯСКРАВОГО ПОТЕНЦІАЛУ!

ІНСТИТУТ КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ – ЦЕ НЕЗАБУТНЄ СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ!

 

 

 

Ми чекаємо на тебе!

Стань захоплюючою частиною Інституту кіно і телебачення!

 

СПЕЦІАЛЬНОСТІ

ОПЕРАТОР КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ

ОПЕРАТОР КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ

На тебе чекають професійні студії із сучасним технічним обладнанням. Випускники працюють на всіх українських телеканалах!

Детальніше...

ОПЕРАТОР КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Як часто ти знімаєш відеоролики в instagram, YouTube та на інші ресурси? Часто? А тепер уяви, що за це ти можеш отримувати нечувані гонорари! Оператор – це не професія, це – покликання!

Хто такий оператор? Це той, хто з перших секунд бачить вдалий кадр! Це той, хто помічає у сірій повсякденності яскравий колорит! Це той, хто першим бачить шедевр, що згодом стає світовим блокбастером! Твоя професія полягатиме у зйомках кіно, телепередач, кліпів, роликів та інших проектів, що принесуть тобі славу та визнання! Готовий до цього? Тоді тобі до нас!

Предмети, які вивчають: майстерність телеоператора, кінознімальна апаратура та оптика, експонометрія в операторському мистецтві, хіміко-фотографічні процеси та матеріали, сенситометрія, кольорознавство, світлотехніка, комбіновані зйомки.

ЗВУКОРЕЖИСЕР

ЗВУКОРЕЖИСЕР

За 5 років навчання ти навчишся створювати якісну музику та сучасні хіти!

Детальніше...

ЗВУКОРЕЖИСЕР

Не можеш і дня прожити без музики? В твоєму плейлисті незліченна кількість треків? Маєш власний погляд на те, якою має бути сучасна музика? Тоді професія звукорежисер саме для тебе!

Хто такий звукорежисер? Це той, хто чує в піснях не тільки приспів, а й усі шуми, аранжування та зведення! Це той, хто створює треки, що незабаром стають хітами! Це той, хто напряму працює із мега-зірками – Михайлом Поплавським, Мадонною, Ріаною тощо! Грамотний звукорежисер – на вагу золота! Твоя робота проходитиме у професійних звуко-студіях, продакшенах, монтажних павільйонах, кіно і телемайданчиках тощо!

Предмети, які вивчають: звукорежисура, програми цифрового аудіоредагування, основи електроніки, тракти звукопередач та пристрої обробки звуку, програми багатоканального запису звуку, електроакустика, архітектурна акустика , аранжування та зведення музичних композицій, інструментознавство.

ФОТОХУДОЖНИК

ФОТОХУДОЖНИК

З дитинства не уявляєш життя без фотографії? Тоді тобі до нас, ми навчимо фотографувати тебе професійно!

Детальніше...

ФОТОХУДОЖНИК

Щодня робиш безліч селфі на смартфон? Вмієш грамотно підбирати фільтри та корегувати фотографії? Не губи в собі талант! За свої фотознімки ти можеш отримувати карколомні гонорари! Вступай на спеціальність фотохудожник-рекламіст!

Хто такий фотохудожник-рекламіст? Це людина, що у сірій буденності з легкістю розгледить ідеальний сюжет для фотознімку! Він фотографує так, що потім його світлини опиняються на обкладинках журналів, сайтах, білбордах і в рекламі! Це людина, що тісно співпрацює зі знаменитостями та отримує мільйони за свою роботу! Готовий до слави і визнання! Тоді ця професія саме для тебе! Твоя робота проходитиме у професійних фото-павільйонах, різноманітних студіях з професійним обладнанням, на природі з неймовірним пейзажем тощо!

Предмети, які вивчають: майстерність фотохудожника, фотокомпозиція, компютерна фототехніка, кольорознавство, практична фотографія, хіміко-фотографічні процеси та матеріали, фотоапаратура та оптика, експонометрія, спеціальні види фотозйомок.

РЕЖИСЕР КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ

РЕЖИСЕР КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Альфред Хічкок, Мартін Скорсезе, Квентін Тарантіно… Хочеш стати частиною історії. Не вагайся, ти обрав правильний шлях!

Детальніше...

РЕЖИСЕР КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Камера, мотор! Саме з цих слів розпочинається кар’єра успішного режисера! В тебе мільйони прихильників по всьому світу, ти створюєш найкрутіше кіно, твої друзі – Спілберг, Кемерон та Скорсезе! Обирай для себе кольорове майбутнє!

Хто такий режисер кіно і телебачення? Це голова, мозок і креативність будь-яких зйомок! Саме від режисера залежить, яким буде кадр, дубль та фільм в цілому! Не дарма режисери – найбагатші люди світу, адже їх діяльність – на вагу золота! Ти готовий до дивовижного життя? Тоді тобі до нас! Твоя робота проходитиме на відомих кіностудіях, продакшенах, знімальних павільйонах, телемайданчиках тощо!

Предмети, які вивчають: режисура кіно і ТБ, кіно-теледраматургія, музична драматургія фільму та телепрограм, режисура монтажу, режисура анімаційного фільму, багатокамерна зйомка, робота режисера з актором.

АКТОР КІНО

АКТОР КІНО

Професія актора є найяскравішою в сучасному світі. І якщо ти хочеш стати відомим і отримувати любов глядачів - тоді тобі до нас!

Детальніше...

АКТОР КІНО

Затамуй подих… На тебе дивляться мільйони прихильників з усього світу, тобі тисне руку сам Бред Пітт, ти на обкладинках глянцевих журналів і таблоїдів! Це все – доля актора кіно! Обирай професію із захмарною перспективою!

Хто такий актор кіно? Це ненормований графік зйомок у різних куточках світу, це червоні доріжки у Каннах, Лос-Анджелесі та Берліні, це статуетки Оскар, що прикрашають твою полицю! Ти готовий до цього? Тоді ти за правильною адресою! Твоя робота проходитиме на кіностудіях, продакшенах, телеканалах тощо!

Предмети, які вивчають: майстерність актора, сценічна мова, вокал, хореографія, сценічний рух та фехтування, робота актора в кіно-телемюзиклах, робота актора на знімальному майданчику, дублювання.

ТЕЛЕРАДІОЖУРНАЛІСТ,

ВЕДУЧИЙ ТЕЛЕПРОГРАМ

ТЕЛЕРАДІОЖУРНАЛІСТ, ВЕДУЧИЙ ТЕЛЕПРОГРАМ

Не запізнись використати свій шанс стати відомим ведучим або тележурналістом! Наші викладачі допоможуть тобі знайти своє «Я» у великому світі телебачення!

Детальніше...

ТЕЛЕРАДІОЖУРНАЛІСТ, ВЕДУЧИЙ ТЕЛЕПРОГРАМ

Популярність, зйомки, сенсації, безліч прихильників та підписників у соц.мережах, чималі гонорари та постійна зайнятість – це все про успішного журналіста-телеведучого! Обирай професію з яскравою перспективою!

Хто такий журналіст-телеведучий? Це той, на кого щодня дивляться з екранів телевізора! Це той, хто стає кумиром мільйонів! Це той, кого слухають і за ким йдуть! На тебе чекають захмарні гонорари, щоденні зйомки, авторські розслідування, репортажі, прямий ефір, відрядження - як Україною, так і за кордон! Готовий до цього? Тоді тобі до нас! Ти працюватимеш на телеканалах, продакшенах, у прямих включеннях з місця подій, професійних студіях тощо.

Предмети, які вивчають: тележурналістика, сценарна майстерність, майстерність ведучого ефіру, техніка екранного мовлення, авторські програми на телебаченні, радіожурналістика, журналістський маркетинг.

СТУДЕНТІВ УСПІШНО ЗАВЕРШИЛИ НАВЧАННЯ

СТУДЕНТІВ ЗНАЙШЛИ РОБОТУ

СТУДЕНТІВ ПРАЦЮЮТЬ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ

МАЙСТЕР-КЛАСИ

 

 

 

Ми чекаємо на тебе!

Стань захоплюючою частиною Інституту кіно і телебачення!

 

 

 

Талановитий кінооператор,  фотокореспондент,  у його арсеналі близько 30 захоплюючих фільмів.  Патріот своєї Батьківщини, і просто найкращий викладач та художній керівник курсу операторської майстерності!

 Чому  вирішили стати оператором? Що стало поштовхом для обрання, такої цікавої професії?

О-о, це було так давно. Моєму старшому брату батько подарував фотоапарат. Він десь рік погрався з ним і закинув, а я взяв і почав знімати. Мені це дуже сподобалося. У 9 класі я вже знав, куди буду вступати.

 Я вступав 5 років: два до армії і три після, навіть брав у бібліотеці дефіцитні книжки з кіномистецтва. Не знаю чому, але мені це дуже подобалося. 

Ви член Національної спілки кінематографістів, а також член спілки журналістів України. Що для вас це означає?

По-перше, це загальносуспільна відзнака. Знак того, що ти у чомусь талановитий, не такий, як інші,  зробив якийсь внесок у пресу, кіно.  У спілці журналістів тому, що багато робив знімків, у кінематографістів, бо зняв дуже багато фільмів. Я вважаю, що це відзнака, яка говорить про мої досягнення.

У вашій творчій колекції понад 30 фільмів, чи є серед них фільм, яким ви пишаєтесь?

Складне питання, тому що кожен фільм – це як своя дитина. Я пізнаю будь -який кадр з будь-якої моєї кінокартини. Тому я не можу сказати, який фільм кращий, а який ні. Перший фільм, який я знімав на відео носіях, мені запам’ятався. Це була дуже громіздка та складна праця, але ми намагалися щось робити. Намагалися створити нове кіно. Чутливість відео плівки і кіноплівки значно відрізняється. Певно, саме цими кінокартинами я пишаюся. Є фільм непоганий, але він затягнутий по драматургії – «Буйна». Тому що режисер у цій кінокартині дозволив знімати так, як мені хочеться, тобто дав творчий простір для думки.  Обожнюю документальні фільми, бо це простір, середовище, подія. Я не можу окремо виділити. Вони всі як діти. Усі рідні та улюблені.

Що потрібно, щоб створити геніальну кінокартину, якою б захоплювався світ?

У оператора така доля, що він дуже і дуже залежить від режисера. Немає операторського успіху без успіху режисерського. Якщо  режисер успішний, то ці лаври отримає і оператор. Не може бути геніальна операторська робота, а фільм поганий. Так не буває! Тому складові успіху, це перш за все гарний режисер, драматургія, а тоді втілення ідеї оператором. Як сказав мій шеф, вчитель: «Оператор – це наречена» -,його обирають. Тобто хочеш бути нареченим – йди  у режисуру.

Що найважче у роботі оператора?

Колись у фізичному відношенні це  була важка робота. Апаратура важила не один кілограм. Зараз техніка стала інша та легша. Та найважче проникнутися драматургією, змусити глядача побачити у кінокартині суть, світову душу. Оператор повинен донести до глядача те, що хотів сказати режисер, сценарист та автор.

А чи є у операторів своя формула успіху, тобто стати такою людиною з якою кожен режисер хотів працювати?

Я згадую слова свого декана, він казав: « Я не знаю слова талант, я знаю слово  «работать» от слова «раб». Тільки праця, наполеглива праця і ще світогляд, уміння тримати руку на пульсі часу. У відношенні технологій і того що відбувається навколо нас.

Чого ви хочете навчити своїх студентів?

Перш за все професії, як це б пафосно не звучало. Але, зрозумійте мене правильно: зараз дуже складні часи для нашої країни. Хочеться, щоб у  першу чергу вони були громадянами України, яку я дуже –дуже люблю. У другу – професіоналами і щасливими людьми.

Якими якостями повинен володіти істинний оператор?

Бути чоловіком у всіх відношеннях.  І відносно до професії, життя, жінок.

Тобто жінка бути оператором не може?

Може, може звичайно! Але навіть жінка має бути чоловіком.

Автор: Вікторія Каліновська

#николайгончаренко#кнукім #кук #ікітб #фкітб #факультет_кіно_і_телебачення #інститут_кіно_і_телебачення #Поплавський #абітурієнт2018 #абітурієнт #зно #телебачення #кіно #київський_університет_культури #київський_національний_університет_культури_і_мистецтв

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (044) 528-05-33

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (067) 314-57-95

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Данилюк Володимир Петрович

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (093) 035-88-17 Катерина Сергіївна Степаненко

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2016-2022 ФКіТБ 

Розробка сайту: Dmytro Romankov