Кінофестивалі для студентів

Корона Карпат

Трускавецький міжнародний кінофестиваль телевізійних фільмів. Метою створення цього фестивалю є прагнення підняти професійний і культурний рівень телевізійного процесу, сприяти якісному виробництву телепродукту на основі духовно-моральних і патріотичних цінностей.  Місцем проведення фестивалю обрано місто Трускавець Львівської області з прагненням: популяризації самого курорту, знайомства з унікальними природними куточками і самобутньою культурою Західної України.  Адже недарма центрами найвідоміших міжнародних кінофестивалів є світові курорти - Карлові Вари, Баден-Баден, Локарно, Сан Себастьян та інші.

Фестиваль планується зробити щорічним і міжнародним проєктом з учасниками з ближнього і далекого зарубіжжя.  Створення фестивалю схвалено Міністерством культури України за підтримки Спілки кінематографістів.

Програма:

• Конкурсна програма (ігрові фільми);
  • «Золота колекція» світового телекіно (позаконкурсна програма);
  • Персональна ретроспектива фільмів одного з видатних режисерів світу.

Призи:

Призом є авторська бронзова статуетка корони (скульптора Василя Ярича, члена НСХУ, Заслуженого діяча мистецтв України).  Позолочена вручається власникові ГРАН-ПРІ, посріблена - переможцям у інших номінаціях.

Переможець ГРАН-ПРІ ігрової програми відзначається на алеї кінослави в Трускавці бронзовою пам'ятної плитою, на якій викарбовано назву фільму і ім'я режисера володаря ГРАН-ПРІ Трускавецького міжнародного кінофестивалю «Корона Карпат».

Дирекція ТМКФ накопичує призовий фонд фестивалю зі спонсорських коштів.  Призи МКФ «Корона Карпат» можуть бути замінені на путівки в кращі здравниці Трускавця і Східниці.

Здається, це найколоритніший український міжнародний кінофестиваль, тож поспішіть презентувати свої роботи в прекрасному місті Трускавець!

Юлія Квашук