Майстер-клас від Володимира Гарбуза

Володмир Гарбуз – це український художник, який працює в галузі книжкової та станкової графіки, живопису, скульптури.  Його творам притаманне поєднання язичницьких і православних мотивів , у кожній роботі є неодмінно щось «космічно-прабатьківське».

Та окрім картин, які вже розлетілись по українським і зарубіжним виставкам, у Володимира Гарбуза є ще один неперевершений експонат – кінофільм «Сонце над Борисфеном».   Показ кінострічки відбувся на початку року у галереї європейського живопису «Євро-Арт».

Як каже сам художник: «Це не просто фільм – це мої роздуми в часі та просторі». Володимир є одночасно і продюсером, і  автором сценарію, і режисером, і художником-постановником, і виконавцем однієї із головних ролей.  Фільм – це сповідь душі режисера, за сюжетом, уяву головного героя – маленького хлопчика, який дорослішає і стає художником, постійно переслідує образ дівчини з минулого. Ставши художником, він зображає цей образ у творах. Митець - як творець, духовний провідник, уявно мандрує дорогами простору і часу. Тема “блудного сина” стає в кіноряді темою планетарного масштабу. Подорожній не просто повертається до батьківського будинку, а своїм світобаченням вертає до джерел осмислення космологічної світобудови. Автор - символами пропонує глядачеві бути учасником в осмисленні і співтворенні кінокартини.

Отже, на цьому майстер-класі наші студенти дізнались багато нового про символіку, кольори, поспілкувались з митцем про його творчий шлях. А також додали один цікавий фільм у свою кіноколекцію.