StarNews

«Ой мамо, Шикидим, Шикидим,

Ой мамо, Шикидим, Шикидим...»

Зізнайтеся,усі ми в свій час наспівували слова цієї славнозвісної пісні. А сьогодні захотілося згадати про не менш улюбленого всіма її автора - Віктора Павлика.

Віктор Павлик - співак, музикант, артист мистецької агенції Територія А (агенція,яка займається культурно-мистецькими та благодійними проєктами,увійшла в історію української музики як перший український телевізійний хіт - парад кліпів), Народний артист України та зрештою зірковий випускник Київського національного університету культури і мистецтв.

У 2000 році спільно з співачкою і телеведучою Анжелікою Рудницькою видав альбом «Диво», який став альбомом року. У 2011 був номінованим на професійну музичну премію YUNA у категорії «Найкращий виконавець» за досягнення у музиці протягом 20-ти років.

А тепер, як то кажуть, до любовних справ зірки. Цього року у травні артист одружився із своєю концертною директоркою 26-літньою Катериною Реп‘яховою. Та як виявилося, пара разом уже цілих 5 років. Катерина нещодавно зізналася  про це у соціальних мережах :

«Нам п'ять років. Я як і раніше, люблю тебе з таким же трепетом. Коли ти на гастролях,  я погано сплю, а коли їдеш у справах, рахую кожну хвилину. І це правда. Дякую за все, коханий", – написала вона у Instagram.

Слід додати, що артистові вже 54 роки, але як бачимо вік коханню не перешкода.

Нагадаю, що Віктор Павлик був одружений тричі. У нього троє дітей: 35-річний Олександр, 32-річна Христина та 20-річний Павло, який нещодавно пішов із життя через рак кісток.

Руслан Балуцький