Інститут кіно і телебачення

5 надихаючих фільмів

"Фільм — це життя, з якого вивели плями нудьги" - так говорив про кіно всесвітньо відомий кінорежисер Альфред Хічкок.

Перефразовуючи майстра, можна сказати, що існує таке кіно, яке допомагає нам не губити снагу і надихає жити, а головне жити з лобов'ю і добром у сердці!

Пропонуємо вам перелік з 5 фільмів, що можуть надихнути і зробити будні приєнішими!

  1. "1+1"

-"Неважливо, хто ти зовні, головне - хто ти всередині!"

Режисерам і акторам цього фільму вдалося створити життєстверджуючу, дотепну, веселу і чарівну картину. Та й з пропорціями митці вгадали - суміш драми і комедії в історії двох, таких несхожих між собою, друзів вийшла практично ідеальною.

  1. "А в душі я танцюю"

-"Дивись, це життя проходить. Йдемо прогуляємося?"

Герої цього фільму - люди в інвалідних візках. Але оптимізму у них побільше, ніж у багатьох здорових людей. Скуті церебральним паралічем, хлопці не сумують і намагаються жити в цьому світі повноцінно: радіти, робити дурниці, захищати слабких, танцювати і жартувати.

  1. "Вічне сяйво чистого розуму"

-"Можна стерти любов з пам'яті. Викинути з серця - це вже інша історія."

Режисер-чарівник Мішель Гондрі у своїй картині дуже наочно і у властивій тільки йому манері показав, що в житті не можна просто так, як на клавіатурі, натиснути кнопку "delete". У цьому йому допоміг приголомшливий акторський склад. Фільм, який розкриває важливість любові у житті людини і показує, наскільки сильним буває це почуття.

  1. "Заплати іншому"
    -"Чи може одна ідея змінити світ?"

Хлопчик Тревор придумав власну теорію зміни світу, суть якої дуже проста: я допоможу тобі, а ти допоможеш трьом іншим. Неважко здогадатися, що теорія з тріском розіб'ється об скелі жорстокості світу і ми майже втратимо віру в людство ... Але якщо зірки запалюють, значить, це комусь потрібно...

  1. "Поки не зіграв у ящик"
    -"Могло бути краще, але ж могло бути і набагато гірше."

Шикарне кіно з відмінним акторським складом - Джек Ніколсон і Морган Фрімен просто «заспівали» і тим самим тільки посилили враження від перегляду. У цьому фільмі немає жодного порожнього діалогу або кадру, всі хвилини заповнені грамотно і з почуттям. А діалоги героїв про вічне не докучають, а скоріше наводять на думку, що жити потрібно не завтра і не через тиждень, а у цьому моменті.

Бажаємо вам гарного настрою і приємного перегляду!

#ікітб #фкітб #факультет_кіно_і_телебачення #інститут_кіно_і_телебачення #телебачення #кіно #київський_університет_культури #київський_національний_університет_культури_і_мистецтв #університет_щасливих_людей #український_гарвард #поплавський #університетзірок #кук #кнукім #poplavskiy #університет_культури #місцещасливихлюдей #український_гарвард #абітурієнт #абітурієнт2021 #конкурс #київ #україна#талановитим_вхід_без_черги

 

 

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (044) 528-05-33

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (067) 314-57-95

Моб.: +38 (093) 280-03-89 Олена Миколаївна Венгер

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Данилюк, студентський декан

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2021 ФКіТБ КНУКіМ