StarNews

Олена Синельникова – генеральний продюсер «Орла і Решки», і творець студії «TeenSpirit». Та дивно було б у рубриці «StarNews» писати про зірку, яка не має відношення до університету. Тому, звісно, Олена ще й випускниця нашого навчального закладу.

Створення проекту відбулося дуже спонтанно. Олена та її чоловік - Женя Синельников не складали жодних бізнес - планів та продуманих ходів. Тому і не дивно, що спочатку шоу не вдалося вигідно продати. Багато за аматорську задумку ніхто не хотів платити.

Та навіть не вигідно продавши перший сезон програми, Синельникові не мають причини для докорів сумління. Адже  шоу вже зовсім скоро стало мегапопулярним і отримало безліч телевізійних премій, а значить, продюсери - аматори не продешевили. «Орел і Решка» стало одним з найулюбленіших тревел-шоу в нашій країні і далеко за її межами, проект тривав багато сезонів і зробив зірками  десятки хлопців і дівчат, яким пощастило стати його ведучими.

Здавалося б ще вчора на наших екранах Жанна та Алан Бадоєви вели 1 сезон шоу. Вперше знайомили глядачів із найгарнішими куточками планети та ділилися лайфхаками як провести  там вікенд  за 100 доларів. Але ви не повірите! З того часу пройшло вже аж 10 років. Ціле покоління виросло на  « вгадуванні » кому випаде золота карта та на жартах неймовірних телеведучих. А, особисто я, дізнався про безліч країн та вивчив їх столиці не завдяки шкільній програмі географії, а завдяки цьому шоу.

Творці проекту вирішили відсвяткувати цю подію нестандартним чином і запросили 10 супер-зірок вести 10 випусків 10 річниці « Орла і Решки ».

« Ювілейний 10-й сезон ми вже знімали з найяскравішими ведучими тревелу, тож не хотілося повторюватися. Вирішили відзначити річницю із зірками, за якими глядачам буде цікаво спостерігати не як за артистами, а як за звичайними туристами », – розповіла генеральна продюсерка проєкту Олена Синельникова.

Але « Сovid 19 » рішуче сказав « ні » на шляху творчої команди. Тож прийшлося нелегко.

« Проєкт зіткнувся з жахливими обмеженнями: нам довелося вибирати з країн, які відкриті й не вимагають після прильоту 14 днів перебувати на карантині. Ми постійно підлаштовуємося під карантинні умови. Наприклад, 5 січня група мала вилітати на зйомки в Перу. А 1 січня дізналися, що Перу закрилося на карантин. Довелося терміново здавати квитки і шукати нову країну, заново здавати ПЛР-тести », - зізналася Синельникова « Новому каналу ».

Та попри всі перешкоди організаторам легендарного шоу вдалося зробити свою роботу. І у результаті перший випуск цієї серії глядачі вже можуть знайти на You Tube.

Бажаємо від усього університету Олені та її проєкту процвітання та ще більш запаморочливих рейтингів. А я, як ймовірно, і кожен журналіст йду мріяти про роль ведучого в «Орлі і Решці».

Руслан Балуцький