Інститут кіно і телебачення

Бастер Кітон

Усі ми знаємо знаменитого актора німого кіно Чарлі Чапліна і його геніальні ролі, але окрім Чарлі був ще один цікавий актор. Бастер Кітон був такою ж зіркою як Чаплін, але на відмінну від нього він не був усміхненим та веселим. Бастер був людиною з «кам’яним обличчям». Тому не так сильно запам’ятався публіці, але це «кам’яне обличчя» було його візитною карткою.  Змалечку Бастер грав гумористичні сценки для публіки, наставником у акторському ремеслі був його батько. І саме він вбив хлопчику в голову, що чим «кам’яніше» буде його обличчя, тим більше сміятиметься публіка. Адже такий персонаж складає враження людини, яка усвідомлює свою приреченість вписаних у закони людської цивілізації. Але, разом з тим продовжує робити те, що підказує йому почуття обов’язку. Кітон  смішив публіку своїм «кам’яним обличчям», щоб не відбувалось вираз його обличчя залишався незмінним.   

З приходом звукового кіно, Бастер Кітон не зник з нього. Адже вмів заробляти не тільки своїм обличчям, а ще й голосом. Та на жаль, підписав не вигідний контракт, який постав хрест на його режисерській кар’єрі. Він міг бути актором, але не знімати свої фільми. Надовго про нього забули, але перед своєю смертю у 70-річному віці Бастер отримав своє визнання. Він зайняв місце поруч із видатними акторами німого кіно, а його образ людини «з кам’яним обличчям» став класичним.

#ікітб #фкітб #факультет_кіно_і_телебачення #інститут_кіно_і_телебачення #телебачення #кіно #київський_університет_культури #київський_національний_університет_культури_і_мистецтв #університет_щасливих_людей #український_гарвард #поплавський #університетзірок #кук #кнукім #poplavskiy #університет_культури #місцещасливихлюдей #український_гарвард #абітурієнт #абітурієнт2021 #конкурс #київ #україна#талановитим_вхід_без_черги

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (044) 528-05-33

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (067) 314-57-95

Моб.: +38 (093) 280-03-89 Олена Миколаївна Венгер

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Данилюк, студентський декан

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2021 ФКіТБ КНУКіМ