StarNews

Оля Полякова - українська співачка, народна улюблениця та випускниця нашого університету. Також урізноманітнювала сферу своєї діяльності будучи акторкою і телеведучою. Зірка розпочала музичну кар'єру наприкінці 1990-х, ставши лауреатом таких фестивалів як : «Море друзів» (Ялта) та «Крізь терни до зірок» (Черкаси).

У період з 2000 по 2013 дівчина активно вела творчу діяльність : випустила дебютний компакт-диск «Приходи ко мне» та спільний альбом із співачкою Любашою, встигла поспівати у дуеті із Людмилою Гурченко, записала декілька пісень та відзняла до них кліпи. У 2013 дівчина перемогла на шоу перевтілень «Як дві краплі» на каналі «Україна».  А у 2015 на каналі «Україна» стає журі в українському музичному шоу «Співай як зірка»

Але пропоную повернутися до новин сьогодення. Українська поп-діва розповіла як бездіяльність ЖЕКу коштувала їй стелі.

Оля безліч разів скаржилася на те, що працівники комунальних служб не реагують на її прохання прибрати сніг з даху. Ба навіть більше, демонструвала у соціальних мережах стіни з яких тече вода. І от побоювання співачки справдилися. Днями у квартирі артистки на останньому поверсі обвалилася стеля. За  словами Полякової , це сталося 22 лютого вранці коли її діти якраз збиралися до школи. Просто зі стелі почали відвалюватися намоклі шматки гіпсокартону.

«Подивіться, що робиться, люди! Подивіться, який жах! Ви уявляєте збитки цього жаху? Я хочу матюкатися! Я хочу говорити матом! Я просила цих с*к прибрати сніг, а сьогодні вони прийшли, тварюки», - на відео прокоментувала зірка.

На щастя, цього разу ніхто не постраждав, але: «Стеля могла впасти вночі на голову моїй дитині», -заявила співачка.

Як бачимо, комунальні служби в нашій країні працюють для всіх однаково. І неважливо, зірка ти чи ні.

Руслан Балуцький