25 років ректорства!

Сьогодні, 19 квітня, знакова подія!

25 років усіма улюблений Михайло Поплавський - ректор найзірковішого вишу світу – Університету культури!

Неможливо описати словами, через які труднощі Поплавський домігся того, що студенти мають сьогодні: сучасні аудиторії, корпуси, імідж, якому заздрять решта вишів країни.

Попри критику та косі погляди, крізь перепони конкурентів – його сила волі та жага подарувати перспективній молоді інноваційний ВНЗ, дали свій результат!

Поплавський – унікальний ректор. Тільки він може годинами вирішувати індивідуальні проблеми кожного студента; тільки він до ночі очолює збори та наради задля покращення процесу навчання; тільки він – і батько, і друг, і вірний соратник кожному, кому потрібна підтримка в скрутний час !

З прізвищем Поплавський асоціюється успіх, динаміка, перспектива та популярність. А кожне слово, що мовить зірковий ректор – стає крилатим!

25 років на посту ректора змінили університет від «А» до «Я». Тисячі іноземних делегатів та студентів-міжнародників приїжджають до стін Університету культури, щоб на власні очі побачити «Український Гарвард», «Освітній Голівуд»!

По телевізору часто крутять фільми про «Суперменів», «Залізних чоловіків», «Флешів». Більшість рівняються на вигаданих персонажів у той час, коли в Україні є свій, невигаданий герой.

Гордо пишаємося тим, що ми студенти Університету культури, а наш ректор – єдиний та незамінний, наш лідер та кумир Михайло Михайлович Поплавський!

Дякуємо за все, що ви робите для нас! Прийміть нашу повагу і захоплення вашою самовідданістю!

Вітаємо з почесним 25-річним ювілеєм ректорства!